Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Dvě podoby podváděné Veroniky: Máma s botami od hnoje a rozvášněná ďáblice

Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
ULICE
Veronika Maléřová to v poslední době neměla vůbec jednoduché. Žila naprosto obyčejný život manželky a mámy dvou dětí. Po dvaceti letech se společně se svojí rodinou přestěhovala z Loučky do Prahy a všechno se změnilo. Její manžel Martin Maléř si našel mladičkou milenku, číšnici Šárku, a požádal Veroniku o rozvod. Jenomže Veronika není jen máma dvou dětí, ale žena mnoha tváří...

Holka z vesnice s botami od hnoje

Veronika Maléřová nikdy nežila žádný ohromný život, ze kterého byste šli do kolen. Holka z vesnice, která se ve dvaceti zamilovala do svého souseda Martina Maléře a záhy s ním měla dvě děti. Její život by byl zcela obyčejný, kdyby se nepřestěhovali z Loučky do Prahy.

Jenomže ani v Praze nezměnila nic ze svého dosavadního života. V jednom kuse chodila do pekárny, z pekárny za plotnu a od plotny do postele. Bohužel jejího manžela Martina přestala po těch letech tvář holky z vesnice s botami od hnoje bavit, a tak se začal koukat po jiných.

Nejdříve z nevinného flirtu se Šárkou raketově vycouval, ale když ho blonďatá kočka lapila do svých sítí podruhé, Maléř už neodolal. Výsledkem je, že se momentálně rozvádí a začíná žít nový život. Veronika rozvodem rychle prozřela a rozhodla se, že vesnickou holku nechá v Loučce a ukáže svoji skrytou tvář.

Žhavá kráska

Veronika vzala rozum do hrsti a naštěstí si brzy uvědomila, že jejímu manželství je skutečně konec. Dlouhou dobu jí ale trvalo, než v sobě našla odvahu a znovu se zamilovala. Nyní to vypadá, že se konečně blýská na lepší časy.

Veronika, která byla ještě nedávno úplně na dně, jen kvete. Zamilovala se totiž do šarmantního Patrika, který je z ní docela paf. Dokonce s ním už strávila vášnivou noc, což je na Veroniku velký odvaz. Dvacet let neměla jiného muže než svého manžela.

Malá avantýra s farářem se přece nemůže ani počítat. A jak se líbí Veronika Maléřová více vám?

Mohlo by vás zajímat

Další články