Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dvě opuštěné krásky u moře: Bezděková s Pfauserovou ukázaly dokonalé postavičky

Denisa Pfauserová s Andrea Bezděková ukázaly dokonalá těla
Zdroj: se souhlasem Denisy Pfauserové
+ Další 2 fotografie
u moře

V Čechách je zima, až to leze za nehty, a tak není divu, že si kamarádky herečka Denisa Pfauserová (32) a modelka Andrea Bezděková (27) sbalily saky paky a odletěly nachytat bronz k moři. Jako cílovou stanici si zvolily oblíbenou destinaci, kam se turisti rádi letí schovat před mrazivými dny - Dominikánskou republiku.

Hurá za dobrodružstvím

Jak princezna z pohádky Řachanda Denisa Pfauserová, tak Miss 2016 Andrea Bezděková jsou momentálně nezadané. Oblíbená seriálová herečka oznámila loni na podzim po čtyřech měsících manželství rozvod a Andrea se rozešla s hercem Markem Lamborou (26)

Jak se zdá, chtěly si holky spravit chuť po prvních Vánocích a Silvestru bez partnera a odjely si užít pořádnou dámskou jízdu. Kde jinde si ovšem užít pořádně zasloužený relax než nad drinkem s paraplíčkem na pláži u moře. A když se na místě setkaly ještě s kamarádkou, fotografkou Aki Votrubovou, vznikl z toho nejen pořádný babinec, ale i nějaký ten snímek na Instagram. A že se holky mají čím chlubit. Jejich dokonalé postavičky v plavkách jsou totiž doslova pastvou pro oči!

Setkání s kamarádkou

Je to jen pár hodin, co Denisa zveřejnila na svém Instagramu rozesmátou fotku od moře, kde tráví čas se svou kamarádkou Andreou. V hotelovém resortu v Dominikáně měly už zřejmě domluvený sraz s kamarádkou Aki, která jim už netrpělivě držela lehátka na pláži. 

Fotografka hned nahodila společné video s kámoškami ve svých Instastories, kam připsala: "Punkerky dorazily do resortu, dostaly pití, ovoce, umyly se v bazénu a fičej objevovat." Prozradila tak Denisiny a Andreiny plány, že se nepřijely jen válet na pláži, ale chtějí vyrazit i na obhlídku okolí. Vzhledem k tomu, že modelka Andrea byla navzdory bolestivému rozchodu před pár dny se svým ex Markem Lamborou na horách, věříme, že si holky budou mít za dlouhých večerů opravdu o čem povídat.

Související články

Další články