Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dvě opravdu úchylné scény, které uvidíte dneska v televizi ve filmu Brüno. Zvedne se vám žaludek!

Film uvidíte dnes na Prima Cool od 22.35 hodin!

Film Brüno se Sashou Baronem Cohenem skutečně není pro slabé žaludky! Stejně jako Sasha Baron Cohen dříve ztvárnil falešného reportéra z Kazachstánu Borata, tentokrát se přeměnil do rakouského gay módního reportéra Brüna, který se snaží proslavit v Americe a mezitím napaluje lidi a dělá si z nich legraci.

Je to film, který je úchylný, nepřístupný a ujetý a tohle jsou dvě senzační scény z filmu, které ho tak nějak pěkně shrnují. Jenom pozor… Musíte mít opravdu silný žaludek!

Brüno se snaží navázat kontakt s mrtvým sexuálním partnerem

Ano, věštec vypadá tak trošku jako David Rath a Brünovi dokonce umožní osobní kontakt s duchem. No, a jak ho Brüno využije? Nejbizarněji, jak jen to je možné!

Rodiče ochotní poslat své malé děti na liposukci kvůli reklamě

Brüno ve filmu sehrává jednu scénu, kdy se rodičů dětí, kteří chtějí své ratolesti prodat do reklamy, ptá, co jsou všechno ochotní udělat, aby se jejich potomci objevili v reklamě. A odhaluje dost šokující věci. Například to, že jedna dáma by klidně poslala své jedenáctikilové děťátko na liposukci, tatínkovi nevadí, že jeho děcko bude v místnosti s hořícím fosforem. A klidně bude hrát nacistu tlačícího Žida do pece, samozřejmě!

Související články

Další články