Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Dvě největší rivalky Jennifer Aniston a Angelina Jolie si vyšly bez podprsenky: Která je má lepší?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 62 fotografií
Všichni moc dobře víme, že Jennifer Aniston a Angelina Jolie se nemají vůbec v lásce. Jenže chlap není to jediné, co je rozděluje. Obě dvě rády chodí bez podprsenky a vystavují své přednosti na odiv. Tak co, která je má lepší?

Je veřejně známo, že herečky Jennifer Aniston (48) a Angelina Jolie se absolutně nemusí. Může za to samozřejmě fakt, že před dvanácti lety Angelina přebrala Jennifer její největší životní lásku, herce Brada Pitta

Tenhle trojúhelník byl ve své době snad nejsledovanějším. Fanoušci se dokonce pomocí triček rozdělovali na "team Angelina" a "team Jennifer". Jennifer to tenkrát opravdu těžko zvládala a jako největší chybu ve vztahu s Bradem Pittem viděla to, že ona se chtěla věnovat kariéře, kdežto on toužil po dětech. A to přesně našel u Angeliny. Velkou a šťastnou rodinu.

Tyhle časy jsou už ale dávno pryč a Angelina se s Bradem rozvádí Velké lásce je zkrátka konec. Jennifer i Angelina jsou známé hlavně tím, že nerady nosí podprsenky. Před nějakou dobou si holky takhle vyšly do města. Pod jejich oblečením se rýsovaly kouzelné bradavky.

Tak co myslíte? Má je lepší Angelina Jolie nebo Jennifer Aniston?

Související články

Další články