Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dvě mouchy jednou ranou! Chudá studentka se nastěhovala k smutné vdově (95), teď jsou obě spokojené

Zažijí spolu spoustu zábavy.
Zdroj: Profimedia
Alexandra Knox (27) je obyčejnou studentkou v Londýně. Kdo v něm někdy byl, tuší, jak nákladné je v něm žít. Dívka se ale umí otáčet, a tak se nastěhovala do domu pětadevadesátileté válečné veteránky Florence Smith, která se po smrti manžela utápěla v slzách. Neobvyklá dvojice ví, jak spolu trávit čas.

Studentka Alexandra Knox navštěvuje univerzitu v Londýně. Na přežití v populární metropoli ale potřebujete poměrně velikou finanční částku. Alexandra na to šla od lesa a nastěhovala se do domu pětadevadesátileté Florence Smith, která se po smrti svého manžela cítila skutečně opuštěná. Obě jsou nyní neskonale šťastné. Florence má společnost a Alex z Newcastlu platí za pobyt v domě jen £199 (kolem 6000 korun), což je na Londýn skutečně zanedbatelná částka.

Stejně jako její spolužáci i tato dvojice si rozděluje domácí práce a odpolední čas spolu tráví u televize sledováním pořadů. Je mezi nimi neuvěřitelný věkový rozdíl 68 let, a přesto to může fungovat. Jelikož se Florence necítila dobře, tak se před deseti lety zaregistrovala u charity Homeshare, která jí Alexandru dohodila, píše Dailymail. Doufáme, že se jim bude i nadále dařit.

Související články

Další články