Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dvě minuty rozhodly: Muže nechtěli pustit na palubu letadla, to mu zachránilo život!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Dítě štěstěny
Řek Antonis Mavropoulos měl být mezi cestujícími na palubě letadla, které se v neděli zřítilo na území Etiopie. Antonis může mluvit o obrovském štěstí, protože se do letadla, ve kterém zemřelo všech 157 pasažérů, nedostal jen díky svému zpoždění.

K nástupu na svůj let z Addis Ababy dorazil se zpožděním a zaměstnanci mu už nedovolili vstoupit na palubu letadla etiopské společnosti Ethiopian Airlines, které mířilo do keňského hlavního města Nairobi. Je velkým paradoxem, že se Antonis Mavropoulos na letišti kvůli jednání zaměstnanců velmi rozčiloval. Kdyby v tu chvíli věděl, že ho uchránili od jisté smrti, líbal by jim ruce. Letadlo se totiž po 6 minutách po startu zřítilo.

Šťastlivec Mavropoulos k přepážce na letišti přišel s dvouminutovým zpožděním. V té době už byl gate zavřený a zaměstnanci letiště už ho nechtěli na palubu pustit. Řek byl natolik naštvaný, že na svůj facebook ironicky napsal “Můj šťastný den.” Narážel na to, že let nestihl kvůli zpoždění zavazadel z předchozího letu. O pár minut později ale zjistil, že to byl opravdu jeho šťastný den. Letadlo, ve kterém měl sedět i on, se po 6 minutách zřítilo a nikdo z cestujících nepřežil.

Po zjištění, že se vyhnul smrti, chtěli policisté znát přesný důvod, proč do letadla nenastoupil. Chtěli prověřit jeho identitu a nechtěli ho pustit na další let, který si koupil. Nejspíše kvůli podezření, že by ve zřícení letadla mohl mít prsty. V tu chvíli to jistě bylo pro Řeka, kterému nepříjemná shoda náhod zachránila život, už jen maličkostí.

Související články

Další články