Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dvě malé holčičky mají rakovinu. Podívejte se na dojemný vzkaz, který jedna z nich natočila pro druhou

Zdroj:

Jejich jména jsou Violet a Juniper a obě mají tři roky. Jsou nejlepší kamarádky, ale dohromady je dala poněkud odlišnější událost, než je tomu u mnoha jiných dětí jejich věku. Obě holčičky jsou totiž diagnostikovány s retinoblastem, což je nejčastější oční nádorové onemocnění u dětí.

Jako i každé jiné dítě v Americe se smrtelnou nemocí, také ony dostaly možnost mít jedno přání. Nadace The-A-Make-Wish se jim jejich touhu poté snaží vyplnit.

Violet své přání využila už minulý rok a nejspíše nikoho nepřekvapí, že jejím snem bylo jet do Disneylandu a vidět se s Mickey Mousem. Letos svou příležitost dostala taky Juniper, která toužila zase po setkání s Minnie a také její přání bylo nadací vyslyšeno.

A to byl ten správný impulz pro Violet, aby své BFF, tedy "best friend forever", natočila vzkaz na cestu. Kromě rad, že se má Juniper v zábavním parku chovat především jako pravá princezna a určitě nesmí zapomenout dát pusu na nos myšákovi Mickeymu a Minnie, jí také vzkazuje, jak moc je za ni šťastná a že ji miluje.

Na celou zprávu, která s vámi zaručeně pohne a dojme vás až k slzám, se podívejte ve videu. A oběma holčičkám a jejich rodičům přejeme mnoho síly!

Související články

Další články