Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Dvě krkavčí matky ve Výměně: Jedna nechá doma miminko, druhou dcera nechce!

+ Dalších 17 fotografií
trpící děti
Ve středeční premiérové Výměně manželek poznáme rodinu ze Zbůchu, kterou tvoří Eva (43), Martin (47), Lucie (23), Michal (12), Eliška (8) a Kája (8). Na druhé straně se seznámíme s Michaelou (28), Otou (40), Michaelou Miou (2) a Julií (3 měsíce), kteří žijí v Saběnicích. Eva i Michaela si v rolích matek nemohou konkurovat. Zatímco Michaela nechá doma svou teprve tříměsíční dceru napospas úplně cizí ženě, Eva se ke své nejstarší dceři chová tak špatně, že si Lucie přeje, aby se nevracela.

V nejnovějším dílu Výměny manželek bude o zábavu postaráno. Špindíry byly nahrazeny krkavčími matkami, z nichž jedna dokonce kvůli vidině honoráře opustí i svou tříměsíční dcerku. Na druhé straně pak bude třiadvacetiletá Lucie brečet, protože nechce, aby se její matka Eva vrátila domů.

Lucie je matkou popsána jako líná holka, která není schopná si najít práci. To Michaele, která má na deset dní roli náhradního rodiče, nejde do hlavy. Lucie se totiž sama od sebe do domácích prací aktivně zapojuje a s Michaelou normálně komunikuje. Vyjde najevo, že Eva své dceři neustále snižuje sebevědomí a opakuje jí, že je budižkničemu.

Michaela, která se bude snažit vyplašené Lucii zvednout sebevědomí, nechá Evě ve své domácnosti na starost dvě dcerky, z nichž té mladší, Jůlince, jsou teprve 3 měsíce. Jak si Eva poradí s péčí o miminko, které je ještě závislé na mateřském mléku?

Mohlo by vás zajímat

Další články