Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dvě Kolečka spolu: Aneta Vignerová se pochlubila krásnou fotkou mužů svého života

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
rodiče
Málokdo by hádal, že zrovna tito dva se dají dohromady. Scenárista Petr Kolečko, který se dostal do povědomí veřejnosti nejen díky seriálu Most!, ale i díky vztahu s krásnou modelkou a někdejší Miss Anetou Vignerovou, zapózoval s novorozeným synkem. Aneta, která v sobotu porodila své první miminko, se na Instagramu pochlubila dvěma nejdůležitějšími muži svého života.

Teprve před rokem vyplul na povrch jejich vztah a dnes už se oba radují ze společného potomka. "Dva nejdůležitější muži mého života," napsala Aneta k fotce, kde Petr chová krásný uzlíček. Jak chlapečka pojmenovali, si zatím nechávají pro sebe.

Osudové setkání

Petr je co se týká rodičovství zkušenější než Aneta. S bývalou manželkou už dvě děti má. Pro Anetu, která se do Kolečka zamilovávala postupně, je to premiéra.

Poprvé se Aneta s Petrem potkali na natáčení filmu Masaryk, kde měla modelka menší roli. Později se začali setkávat častěji, až mezi nimi přeskočila jiskra. Krásná modelka měla o své budoucnosti se známým scenáristou jasno poměrně brzy. Už po měsíci s ním údajně chtěla zakládat rodinu. To se po pár měsících i povedlo a Aneta začátkem září oznámila těhotenství.

Není tedy pochyb, že "malé Kolečko" vzešlo z velké lásky, a tak by to mělo být. Lze také očekávat, že Petr Anetu požádá o ruku. Necháme se překvapit, jak se bude jejich vztah vyvíjet.

Související články

Další články