Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dvě hrdličky pod Tatrami. Jágr s Dominikou se rozjeli, na parkovišti předvedli líbačku

Hokejista Jaromír Jágr se od Dominiky nedokáže odtrhnout.
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
Láska

I po dvou letech vztahu se k sobě český hokejista Jaromír Jágr (50) a jeho přítelkyně Dominika Branišová (27) stále hodně mají. Je to patrné ze snímků, které pořídili novináři z agentury Herminapress v Liptovském Mikuláši. Slavný křídelník s modelkou odjeli na Slovensko kvůli přípravným duelům Rytířů s místním týmem. Na parkovišti, kde se rozloučili, měli oči jen pro sebe. 

Legendární hokejista Jaromír Jágr chodí s modelkou Dominikou Branišovou už více než dva roky. Přesto to stále vypadá, jako kdyby spolu randili teprve pár měsíců. Fotografové je totiž zachytili na parkovišti ve slovenském Liptovském Mikuláši, kde se k sobě ti dva obzvláště měli.

Neustále se objímali a dávali si polibky, jako kdyby tam byli jen oni dva. Následně se Jágr s Dominikou rozloučil a spěchal na trénink. Kladno totiž už za pár dnů čeká důležitá série o udržení extraligové příslušnosti s vítězem první ligy, kterým bude buď Vsetín, nebo Jihlava. A na barážové drama má Rytíře nachystat i dvojzápas s Liptovským Mikulášem (v úterý a ve čtvrtek).

Dominika Branišová hory miluje

Dominika si po rozloučení svého miláčka na stadionu a následně odjela užít přírodní krásy tamních Tater. „Můj výraz mluví za vše. Hory miluji, ať už v zimě, nebo létě,“ prozradila k fotce na Instagramu, kde stojí na jednom z vrcholků. Na sobě měla totéž oblečení co dole na parkovišti, je tak zřejmé, že na výšlap šla hned poté, co se s Jágrem rozloučila.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy