Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Dvě hrdličky pod Tatrami. Jágr s Dominikou se rozjeli, na parkovišti předvedli líbačku

Hokejista Jaromír Jágr se od Dominiky nedokáže odtrhnout.
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
Láska

I po dvou letech vztahu se k sobě český hokejista Jaromír Jágr (50) a jeho přítelkyně Dominika Branišová (27) stále hodně mají. Je to patrné ze snímků, které pořídili novináři z agentury Herminapress v Liptovském Mikuláši. Slavný křídelník s modelkou odjeli na Slovensko kvůli přípravným duelům Rytířů s místním týmem. Na parkovišti, kde se rozloučili, měli oči jen pro sebe. 

Legendární hokejista Jaromír Jágr chodí s modelkou Dominikou Branišovou už více než dva roky. Přesto to stále vypadá, jako kdyby spolu randili teprve pár měsíců. Fotografové je totiž zachytili na parkovišti ve slovenském Liptovském Mikuláši, kde se k sobě ti dva obzvláště měli.

Neustále se objímali a dávali si polibky, jako kdyby tam byli jen oni dva. Následně se Jágr s Dominikou rozloučil a spěchal na trénink. Kladno totiž už za pár dnů čeká důležitá série o udržení extraligové příslušnosti s vítězem první ligy, kterým bude buď Vsetín, nebo Jihlava. A na barážové drama má Rytíře nachystat i dvojzápas s Liptovským Mikulášem (v úterý a ve čtvrtek).

Dominika Branišová hory miluje

Dominika si po rozloučení svého miláčka na stadionu a následně odjela užít přírodní krásy tamních Tater. „Můj výraz mluví za vše. Hory miluji, ať už v zimě, nebo létě,“ prozradila k fotce na Instagramu, kde stojí na jednom z vrcholků. Na sobě měla totéž oblečení co dole na parkovišti, je tak zřejmé, že na výšlap šla hned poté, co se s Jágrem rozloučila.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy