Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dvě děti se dvěma ženami: Nejbohatší hokejista Česka toho zvládl do třicítky hodně

+ Dalších 8 fotografií
oslavenec
Hokejista Jakub Voráček, který dnes slaví třicáté narozeniny, neztrácí čas. Kladenský rodák toho v životě stihl už poměrně dost. Je dvojnásobným tatínkem dětí, které má každé s jinou ženou. O hokejových úspěších ani nemluvě. Platí dnes za nejbohatšího českého hokejistu.

Český hokejový útočník patří do desítky nejlépe vydělávajících hokejistů v NHL. Kromě sportovních úspěchů se mu ale daří i v soukromí. Po sedmiletém vztahu s Američankou Nicole, se kterou má dvouletého synka Jakuba, začal randit s českou zdravotní sestřičkou Markétou, s níž má už také syna. Druhé dítě přivítali s přítelkyní v květnu během mistrovství světa na Slovensku.

I když začátek vztahu s Markétou Burešovou byl poněkud dramatický, dnes už fungují jako normální rodina a žijí společně ve Philadelphii, za jejíž klub Voráček aktuálně hraje. Hokejový útočník myslí i na dobré skutky. Se svými pohádkovými příjmy, které šplhají do miliard korun, si je dobře vědom toho, že jsou nadosmrti on i jeho rodina zajištěni. Jakub tedy podporuje skrze Nadaci Jakuba Voráčka ty, kterým se tolik nedostává.

Jeho nadace podporuje výzkum a vznik registru pacientů s roztroušenou sklerózou, činnost a rozvoj RS center v České republice. Je také členem týmu Real TOP Praha, v jehož dresu se zúčastňuje charitativních zápasů a akcí.

Mohlo by vás zajímat

Další články