Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dvě děti jim dávají pořádně zabrat! Iva a Marian z Výměny manželek PROSÍ O POMOC

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Iva a Marian
Mnozí mají živě v paměti značně věkově vzdálený manželský pár ze Semil Ivu (18) a Mariana (46). Objevili se v hodně kontroverzním díle Výměny manželek a od doby, kdy se ukázali na televizní obrazovce se u nich hodně změnilo. Teď aktuálně kvůli narození druhého dítěte hledají nový byt... A nabízejí 9000 korun.

V reality show ukázali svůj skromný byt. Nedávno se jim narodilo druhé dítě a dceři Dominice tak přibyla do rodiny sestřička Anetka. Jenže mladá maminka má výchovy dvou dětí hodně nad hlavu, navíc starat se o ně v jejich malém bytě se zkrátka nedá.

„Sháníme byt 2+1 nebo 3+1 do 9000 korun. Celkem se vším. A sháníme auto pěti- nebo šestimístné do 50 tisíc korun, kdyby někdo věděl,“ byla slova páru, který si před časem prošel peklem, a to kvůli tomu, že Marian přivedl Ivu do jiného stavu, když jí bylo pouhých 15 let. Za to ho mnozí označili za pedofila. Na druhou stranu je s ním Iva šťastná a dlouhodobě mají stabilní manželství. Ivina minulost je totiž hodně peprná – v 11 letech zkusila drogy a byla znásilněna. „Marian je pro mě vším. Bez něj bych skončila špatně,“ řekla eXtra.cz Iva, která věří, že s manželem a dětmi najdou nové, větší zázemí pro výchovu dvou dcer.

Související články

Další články