Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dvě české rodiny uvěznil koronavirus na Tenerife: Ředitelka cestovky řekla, jak to s nimi vypadá

Zdroj: archiv H10 Costa Adeje Palace
+ Dalších 9 fotografií
covid-19
V hotelu H10 Costa Adeje Palace na Tenerife byl ubytován Ital, u něhož se potvrdila nákaza koronavirem. Hosté jsou aktuálně v komplexu zavření, mezi nimi je i 6 Čechů, z nichž někteří měli již brzy letět domů. Vypadá to ale, že se jejich dovolená neplánovaně prodlouží. O situaci v hotelu pro eXtra.cz promluvila ředitelka cestovní kanceláře Canaria Travel CZ Lenka Viková.

V komplexu H10 Costa Adeje Palace se aktuálně nachází celkem 6 Čechů. Ředitelka cestovní kanceláře Canaria Travel CZ Lenka Viková promluvila o jejich situaci a je pravděpodobné, že pobyt českých turistů na Tenerife se výrazně prodlouží o karanténu.

„Jedná se o jednu paní, která se měla v pátek vracet domů, pak jedna rodina je v hotelu týden, od minulého pátku, a druhá rodina, tam přiletěla včera,“ uvedla Viková pro eXtra.cz. „Je velmi pravděpodobné, že budou muset na Tenerife zůstat. Nemáme to ještě oficiálně potvrzené, ale vypadá to, že by Češi měli být ještě 14 dní v karanténě,“ doplnila.

Ačkoliv byl v hotelu ubytován Ital nakažený koronavirem, ostatní klienti panice rozhodně nepropadají. „Zatím je tam klid, ráno lidé normálně snídali v restauracích. Teď jsou všichni na pokoji a všem budou provedeny zdravotní testy. Situace je klidná a všichni vyčkávají,“ vysvětlila Lenka Viková.

Stažení zájezdů

Cestovní kanceláře na nákazu koronavirem v hotelu reagují velmi rychle a stahují z prodeje nabídky zájezdů. H10 Costa Adeje Palace je velmi oblíbený komplex, který Češi vychvalují do nebes především projevují v recenzích spokojenost s pestrým programem, nádhernými plážemi a průzračným mořem.

Související články

Další články