Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dvě budoucí mámy z jiných světů: Lela mění plastiky za pleny, Berenika dá vale stojkám

Dvě budoucí mámy z jiných světů: Lela mění plastiky za pleny, Berenika dá vale stojkám
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
baby boom
Baby boom u český hereček, modelek a zpěvaček začal někdy v minulém roce a jak to tak vypadá, zatím zdárně pokračuje dál. Velkým překvapením pro mnohé fanoušky bylo, když své těhotenství oznámila herečka, věčná rebelka a párty holka Berenika Kohoutová (28). S podobným údivem lidé reagovali i na těhotenství Lely Ceterové (33). Playmate teď bude muset na nějakou dobu vyměnit plastiky za pleny a Berenika dá zase sbohem stojkám.

Aneta Krejčíková, Kristýna Leichtová nebo Marie Doležalová patří mezi nejpůvabnější české maminky, které minulý rok otěhotněly, porodily a způsobily tak pořádný baby boom mezi celebritami, ve kterém se evidentně pokračuje dál a to je jenom dobře.

Mezitím se stihla vdát sympatická Patricie Solaříková, která sice zatím rodinu neplánuje, ale fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že to zanedlouho stejně přijde, protože má kolem sebe momentálně spoustu kamarádek maminek.

Velkým překvapením byla Berenika Kohoutová, na kterou těhotenství práskl před pár týdny moderátor Jan Kraus (66) ve své show. Nutno říct, že herečku pěkně zaskočil, ale Berenika to ustála. Momentálně se jí bříško už pořádně zakulacuje a to znamená, že bude muset dát na nějakou dobu sbohem nejenom bujarým oslavám, ale taky stojkám.

Podobně je na tom playmate Lela Ceterová, která plastiky vyměnila za pleny a dětské oblečení. Karlos Vémola se činil a zanedlouho se stane již dvojnásobným tatínkem. Lela se na příchod miminka hrozně těší a sociální sítě plní těhotenskými fotkami, na kterých jí to neskutečně sekne. Kdo další z českých a slovenských celebrit podlehne současnému baby boomu?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy