Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dvě blonďaté krásky v reklamě na Provoque: Tohle prádlo se prodává samo

Modelka Lia Kees.
Zdroj: se souhlasem provoque
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Móda

Ručně vyrobené spodní a noční prádlo Provoque je dokonalé do sebemenších detailů. Není to náhoda, dokonalost hraje ve filozofii značky významnou roli. I proto se v nové reklamní kampani objeví modelka Lia Kees a majitelka značky Kristýna Černá. Při pohledu do fotogalerie je zřejmé, proč hovoříme o dokonalosti.

Ženská postava se samozřejmě může měnit. To však není důvod k nákupu nových kousků prádla Provoque. Nastavíte si ho totiž přesně podle svých představ. „Proto je u nás výběr prádla tak snadný. Stačí znát velikost košíčků u podprsenky a se zbytkem si nemusíte dělat starosti,“ usmívá Černá. Obvod hrudníku a velikosti prádla jsou totiž nastavitelné od velikosti XS do velikosti L. I toto je důvod, proč se Provoque v poslední době dostává stále více do podvědomí široké veřejnosti. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla. V tomto případě je to splněno…dokonale.

Před několika týdny proběhla v Asian Temple první přehlídka nové kolekce značky. Nutno říct, že sklidila obrovský úspěch. „Měla jsem z toho obrovskou radost,“ přiznala Černá, která se spolu s tváří značky Liou Kees objeví na celé řadě reklamních ploch v rámci obří kampaně. „Tímhle ale určitě nekončíme. V plánu jsou další kampaně, focení i fashion show. Chceme stále přinášet nové a nové věci, rozhodně si neříkáme, že máme splněno. Určitě se máte na co těšit,“ slibuje Černá.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy