Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dvanáctiletý chlapec po roztržce s matkou odletěl na Bali: Sebral jí kreditní kartu

Chlapec odletěl na Bali úplně sám.
Kuriózní případ se stal v Austrálii, kde se teprve dvanáctiletý chlapec pohádal s matkou. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, kdyby se po roztržce nesebral a neodjel sám na Bali. Rodiče se o něj začali strachovat, když nedorazil do školy. Málokoho by napadlo, že byl tou dobou už na ostrově v Indonésii.

Jen dvanáctiletý chlapec se po hádce s matkou sebral a odletěl na ostrov Bali, který se nachází v Indonésii. Provedl to lstivě. Matce ukradl kreditní kartu a babičce zalhal tak šikovně, že mu dala pas.

Rodičům s klidem řekl, že jde do školy, ale ve skutečnosti se vydal na koloběžce na vlakové nádraží v Sydney. Dnešní doba umožňuje samoobslužné odbavení, i toho chlapec využil, když nastoupil na spoj do Perthu a následně přestoupil na spoj do Indonésie, píše deník The Guardian.

Byl dokonce tak prozíravý, že si dopředu zajistil ubytovaní v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu All Seasons. Je k podivení, že chlapci cesta prošla. Strávil na Bali celé čtyři dny, než ho vyzvedla šokovaná matka.

Mohlo by vás zajímat

Další články