Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Dvanáctiletá žačka z Bíliny zfackovala učitele! Hezky mu dej, řvali ostatní

Zdroj: zschlum.cz
Drama ve škole
Teprve dvanáctiletá dívka ze základní školy v Bílině na Mostecku napadla učitele. Věděli o tom i spolužáci, kteří ji povzbuzovali. Mělo jít o pomstu za poznámku, kterou od něj šesťačka dostala. Drsný incident, který škola ohlásila policii i sociálce, se stal v pátek.

Tys mi dal poznámku, já tě zfackuju! Takhle patrně přemýšlela žačka z Bíliny na Mostecku. Napadením učitele zadělala na problém nejenom sobě, ale i svým rodičům.

"V pátek 17. 5. došlo k fyzickému napadení pedagoga naší školy žákyní šestého ročníku. Toto napadení bylo předem naplánované a mnoho žáků o něm vědělo, tento útok podporovalo a považovalo jej za zábavu," napsala ředitelka Barbora Schneiderová na web školy.

Mávnutím ruky ale vedení incident nepřejde. "Tímto bychom rádi upozornili, že v žádném případě nebudeme takové chování tolerovat a přecházet," dodala Schneiderová s tím, že zapojí jak policii, tak sociálku a město.

Spolužáci o plánu dívky zřejmě věděli a povzbuzovali ji. „Zaťukala mu na rameno, vrazila mu facku a utekla. Děti ze šesté třídy se domlouvaly. Ona ta holčička šla do kabinetu a kolem kabinetu stálo víc lidí,“ řekla TV Nova jedna ze spolužaček. Chodbou se měly nést i pokřiky jako "vlep mu ji" nebo "hezky mu dej".

Kromě kroků zmíněných orgánů se bude napadený učitel bránit i vlastními silami. Zvažuje i podání trestního oznámení. Jak se zdá, pohár trpělivosti přetekl, dívka totiž měla s chováním problémy už delší dobu.

Související články

Další články