Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Dvanáctiletá Nela z Vyškova se našla: Policie ji objevila v Brně

Dvanáctiletá Nela z Vyškova se našla: Policie ji objevila v Brně
Zdroj: Policie ČR
Pátrání

Pátrání po dvanáctileté Nele z Vyškova má šťastný konec. Dívka zmizela minulý pátek, což ohlásil její otec poté, když se nevrátila domů. Policisté po ní dosud marně pátrali i v terénu, nakonec se ji podařilo strážníkům najít v Brně.

Po dívce pátrala policie od minulého pátku. "Děvče se v pátek večer nevrátilo domů a ani během víkendu se dívku rodině nepodařilo nalézt. Dvanáctiletá slečna už v minulosti jednou odešla z domova, a proto otec pátral nejprve sám. Doufal, že se dcera vrátí brzy domů, a když se tak nestalo, učinil oznámení na policii," uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Otec se obával nejhoršího, to se ale naštěstí nevyplnilo a Nela je v pořádku. Policisté ji ve středu objevili v Brně. "Dívka je v pořádku a nyní zjišťujeme, kde se po dobu pátrání zdržovala. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by byl spáchán trestný čin," informoval policejní mluvčí.

Brno před pár týdny zažilo už jedno podobné zmizení. Patnáctiletý Tomáš se ale bohužel domů na rozdíl od Nely nevrátil. Po týdnech pátrání nalezli policisté jeho utonulé tělo ve Svratce. Policie tento případ stále vyšetřuje, pravděpodobně ale za smrtí stojí drogy.Související články

Další články

Nejnovější kauzy