Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Dvanáctiletá dívka se oběsila kvůli šikaně: Policie našla ZVLÁŠTNÍ VZKAZY

tragédie
Teprve dvanáctiletá Jessica Scatterson spáchala sebevraždu kvůli šikaně. Chyběly dva dny do oslavy jejích třináctých narozenin, když se rozhodla svůj život ukončit.

Přátelé Jessicy zavolali policii poté, co si všimli, že jejich kamarádka přidala na sociální sítě několik podezřelých příspěvků. Jedním z nich byla i fotografie, kde má Jessica obuté boty na podpatku, z nichž na jednom byl nápis RIP neboli Odpočívej v pokoji.

Policie poté vzbudila jejího otce. Ten našel bezvládné tělo dívky obklopené plyšáky v jejím pokoji, kde se oběsila na palandě. Vyšetřovatelé v jejím pokoji našli kresby vyobrazující oběšence a ručně psané poznámky, ve kterých naznačovala možnost sebevraždy. V jednom ze vzkazů bylo uvedeno i jméno jejího tyrana.

Podle dívčiných učitelů neměla dívka problémy jen ve škole, ale i doma, kde se potýkala se svým otcem. Ten prý často po příchodu domů beze slova zmizel do své ložnice, kde se zamkl a brečel.

Jeden ze strážníků se pokusil Jessicu resuscitovat, pár minut nato ale byla přivolanými záchranáři prohlášena za mrtvou.

Vyšetřovatelé nalezli v jejím tabletu i ošklivé konverzace, které proběhly mezi ní a jejími kamarády jen pár dní před sebevraždou.

Dívčini přátelé policii potvrdili, že se Jessica sebepoškozovala a nikdy se s tímto problémem nesvěřila ani doma, ani ve škole.

Podle policejních vyšetřovatelů toho bylo na dívku moc. Všechny domácí práce včetně vaření a kompletního úklidu domácnosti byly na ní a ze školy se nejednou vrátila se škrábanci v obličeji po rvačce se spolužačkou.

Soud momentálně vyslýchá učitele ze školy, kde dívka studovala. Na závěr vyšetřování si nešťastný otec dívenky bude muset počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články