Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dvanáctiletá dívka pomáhala odrodit svého bratříčka: Vznikly tyhle silné snímky!

Jacee Dellapena u porodu svého bratra.
Zdroj: Bored Panda
+ Další 3 fotografie
Je jí pouze 12 let, ale už má za sebou zásadní životní zážitek. Jacee Dellapena z amerického Mississippi totiž pomáhala odrodit svého mladšího bráchu. Její soustředěný výraz, strach i nadšení zároveň byly zachyceny na snímcích, které se rázem staly hitem internetu.

Podle dívčiny matky se Jacee vždycky zajímala o porod a chtěla vidět své sourozence přicházet na svět. S jejím mladším bráchou jí to rodiče ještě nedovolili. V té době jí bylo 10 a ona jim připadala mladá. Když se měl narodit další potomek a Jacee bylo 12, tak rodiče souhlasili, aby porod viděla na vlastní oči.

Maminka dívky Dede se na porod s dcerou těšila. Myslí si, že každé dítě by mělo něco takového zažít. „Sledovala jsem Jaceein výraz a vypadala úplně jinak, než jsem ji doposud znala. Sledování obličeje mé dcery v časech, kdy jsem byla vyčerpaná a musela tlačit mi strašně pomohlo,“ řekla Dede serveru Bored Panda.

A když se podíváte na ony silné fotky tak zjistíte, že rodička měla pravdu. V obličeji dvanáctileté Jacee se střídají všechny emoce. Od obav, nervozity a strachu, až po nadšení a naprostou euforii, když mohla bratříčkovi přestřihnout pupeční šňůru.

Související články

Další články