Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dvanáctidenní miminko zamordoval pes: Nikdy si to neodpustím, brečí zdrcená matka

Dvanáctidenní miminko zamordoval pes: Nikdy si to neodpustím, brečí zdrcená matka
Zdroj: archiv Stephena Joynese / archiv Abigail Ellis
+ Dalších 6 fotografií
tragédie
Teprve dvanáctidenní miminko v neděli zamordoval jeden ze psů, které jako mazlíčky chovají jeho rodiče. K tragédii došlo v anglickém městě Doncaster a policie rodiče zatkla a obvinila z usmrcení z nedbalosti. Chlapečkova matka Abigail Ellis (27) uvedla, že smrt svého malého synka si nikdy neodpustí.

Malý Elon Ellis utrpěl zranění neslučitelná se životem poté, co na něj zaútočil jeden ze psů chovaných jeho rodiči. Kříženec rasy čau-čau využil chvíle nepozornosti rodičů a na miminko se v neděli vrhl. Abigail Ellis a Stephen Joynes byli obviněni z usmrcení z nedbalosti, zatčeni a na kauci znovu propuštěni na svobodu.

Po propuštění z vazby hovoří Abigail jen s rodinou a sousedkou, která promluvila pro britská média. „Když se to stalo, křičela, brečela a byla hysterická. Nikdy jsem ji takhle neviděla, je to moje kamarádka a snažila jsem se ji uklidnit, co jiného jsem měla v tu chvíli dělat,“ řekla sousedka jménem Linda.

Podle Lindy trpí Abigail úzkostmi už od doby, kdy zemřel otec jejích prvních tří dětí Joel, který měl problémy se srdcem. „Její svět se právě úplně zhroutil a já jen doufám, že se jí dostane podpory, kterou potřebuje, aby to zvládla,“ dodala.

Vyjádření policie

Mluvčí policie ze South Yorkshire uvedl, že pes byl z domu odveden a umístěn do útulku, v dohledné době pak bude rozhodnuto o jeho dalším osudu. Napadení miminka měl údajně vidět Abigailin mladší syn, který se z traumatu vzpamatovává. Pes se podle policejní verze dostal k dítěti ze zahrady poté, co přeskočil ohradu. Matka byla v době neštěstí v koupelně a sprchovala se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy