Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dvacetivteřinové video, co válcuje internet a vás položí na kolena: Musíte vidět!

Dělat humor není žádná sranda. Občas se o to někdo snaží, ale výsledek je nula nic, občas někdo udělá mimoděk takový úlet, že se to okamžitě stane hitem a vidí to miliony lidí. Jako tohle video.

Víte, co to je láska? To je když na partnerovi tolerujete všechny chyby a ještě k tomu si z nich umíte udělat legraci a vůbec vám nejde o to, abyste svou druhou polovičku předělávali.

Tenhle muž svou ženu tedy miluje, ale vsadíme se, že ona mu asi dvakrát nepoděkovala. Zato ale pobavila miliony lidí na internetu. Zatímco si dávala odpolední odpočinek a začala zařezávat, jako když motorovka kosí celý prales, partner nelenil, vzal do ruky hračku letadla a stvořil video, z něhož všichni umírají.

Žena totiž během chrápání vydává zvuky stejné jako u malého turbovrtulového letadla, čehož její partner využil a pohrál si s tím dokonale. Jak málo jen stačí k tomu, abyste beze slov dokázali pobavit a rozesmát…

A to dokazují i čísla. Letadlové chrápání je na YouTube jen chvíli, přesto má už přes pět milionů zhlédnutí. O tom se nesní ani některým popovým hvězdám.

Související články

Další články