Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dvacetiletý mladík rozpůlil BMW a na místě zemřel: Na autě měl velký nápis hovado

Dvacetiletý mladík rozpůlil BMW a na místě zemřel: Na autě měl velký nápis hovado
Zdroj: policie ČR
tragédie
Ve čtvrtek zhruba po desáté hodině odpoledne došlo na silnici mezi Hlubokou a Týnem nad Vltavou k tragické nehodě, kterou nepřežil teprve dvacetiletý řidič BMW. Mladík nepřizpůsobil svoji rychlost a následně vjel do protisměru, kde se střetl s druhým autem. Zraněním bohužel na místě podlehl.

"Příčinou nehody byla pravděpodobně vysoká rychlost BMW, které jelo ve směru z Hluboké na Týn a v táhlé levotočivé zatáčce vyjelo do protisměru," sdělil mluvčí policie Milan Bajcura.

Dvacetiletý řidič BMW nezvládl řízení ve vysoké rychlosti, vjel do protisměru a střetl se s protijedoucím autem značky Hyundai Santa Fe. Mladík na místě svým zraněním podlehl a řidič druhého auta byl převezen s lehkými zraněními do nemocnice.

Podle dostupných fotek lze poznat, že muž řídící BMW 320 měl na kapotě nápis "hoovado". "Dvacetiletý řidič je druhou nejmladší obětí letošních nehod na jihočeských silnicích. Okolnosti této tragické nehody jsou předmětem vyšetřování dopravních policistů, kteří zároveň žádají případné svědky jízdy mladého muže od Českých Budějovic, aby se nám přihlásili na linku tísňového volání 158." dodal Bajcura.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy