Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dva týdny od masakru v Ostravě: Další muž vytáhl v nemocnici zbraň

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
policejní manévry
Před dvěma týdny rozpoutal Ctirad Vitásek v ostravské fakultní nemocnici krvavé peklo. Střelba si vyžádala sedm nevinných životů. Ve středu vyjížděla zásahovka do jiného špitálu ve slezské metropoli. Na urgentním příjmu městské nemocnice měl muž vytáhnout pistoli.

Další policejní manévry, pouhé dva týdny od běsnění Ctirada Vitáska, se na Boží hod odehrály v ostravské městské nemocnici. Zásahovka tam vyjížděla kvůli muži, který měl na urgentním příjmu mávat střelnou zbraní.

„Muže si odvezla policie. Co přesně se stalo, je zatím obtížné zjistit. Vím pouze, že na urgentním příjmu se údajně nějaký muž oháněl pistolí, proto ochranka zavolala policii. Ale mělo jít o jakousi kuličkovou pistoli,“ řekla webu idnes.cz mluvčí nemocnice Andrea Vojkovská.

Policisté prověřují, k čemu přesně v nemocnici došlo. V souvislosti s oznámením zadrželi 26letého muže, u kterého našli pistoli na kuličky. Strážci zákona se o incidentu dozvěděli těsně před osmou večer.

Střelba vraha z fakultní nemocnice si vyžádala sedm obětí. Když Ctirada Vitáska krátce po útoku obklíčila policie, zastřelil se a v sanitce zemřel. Matce měl předtím říct, že plánuje spáchat sebevraždu. Údajně si vsugeroval rakovinu a do nemocnice se šel mstít za to, že ho nikdo nechtěl léčit.

Související články

Další články