Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dva roky v pekle! Máma se synem museli trpět v kleci. Neuvěříte, kdo je tam násilím zavíral

Dva roky zavíral svoje nejbližší do klece.
Otřesný případ domácího násilí se stal v Argentině. Šestašedesátiletý muž dva roky zavíral do klece manželku a svého vlastního syna. Proč? Kvůli jejich zdravotnímu stavu.

Argentinská policie zadržela muže, který otřesným způsobem týral manželku (61) a syna (32). Jak píše web tvnoviny.sk, psychicky nemocnou ženu a syna trpícího autismem zavíral do klece, a to dlouhé dva roky.

Prokurátor Alejandro Pellegrini v sobotu uvedl, že podezřelého Eduarda Oviedu zadrželi na základě podnětu, který policie dostala od jeho dvou dalších dětí. Jinými slovy, zbytek rodiny ho napráskal.

V domě tyrana našli klec, uvnitř staré matrace, odpad a krmivo pro zvířata. Krom toho byl v domě pokoj, který sloužil jako mučírna, a když manželku se synem nezavíral do klece, zamykal je v tomto pokoji. Podle prokurátora museli žít v otřesných podmínkách. Podezřelý muž je zadržený a bude muset projít vyšetřením u psychiatra.

Mohlo by vás zajímat

Další články