Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dva obří kopce plné hříchů! Ewa Farna ukázala bujný hrudník...

Zdroj: Instagram
+ Dalších 51 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (24) je nejen pěvecký fenomén, ale občas zaujme i snímkem, z něhož čiší erotická jiskra. Jinak tomu není v případě fotografie, z níž je patrné, že zpěvačka má sice mírnou nadváhu, ale díky tomu i obrovský hrudník.

Ewa je rozhodně dívkou, která je pokaždé tak trošku jiná... Díky svým fyzickým proměnám se o ní dá mluvit i jako o nutričním chameleonu Jednou je zkrátka hubená, podruhé má pár kilo navíc. Aktuálně je to tak, že bojuje s přebytečnými špíčky. Ovšem má to i světlou stránku... Ewě pár kilogramů nadváhy vytvořilo i obrovská ňadra, která rozhodně stojí za pozornost.

Jak eXtra.cz nedávno psalo, Ewa se aktuálně pustila do hubnutí, když se nechala vyfotit se svým týmem ve fitku. Chce být zase hubená a přestat nosit volné oblečení, které jí nesluší. Zatím je na dlouhé cestě, do té doby si ale můžou její obdivovatelé vychutnat hříšné tvary, kvůli kterým jiné známé ženské tváře končí na operačních sálech na estetických klinikách. Je tak jasné, že i pár kilogramů navíc má v Ewině případě své výhody.

Související články

Další články