Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dva nádory v hlavě! Statečná Angel Wicky se ozvala po náročné operaci

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
zákrok
Musela jít znovu pod kudlu! Oblíbená hvězda filmů pro dospělé Angel Wicky (28) měla v hlavě dva nádory. Lékaři jí nebezpečné útvary odstranili a blondýnka teď potřebuje hodně odpočinku. Vystrašené fanoušky v sobotu konečně uklidnila: Jsem doma a na živu!

Pornoherečka Angel Wicky zase skončila v nemocnici. Doktoři jí museli vyoperovat dva nádory, které měla v hlavě!

„Odstranili mi dva malé nádory. Byly pravděpodobně nezhoubné,“ prozradila rajcovní blondýnka. „Jsem doma a žiju,“ uklidnila svoje příznivce.

Angel bude muset dlouho odpočívat, aby se dala po náročném zákroku do pořádku. Ve vlasech má stehy, které jí někdy začnou krvácet. Hvězda lechtivých filmů ukázala i fotky, jež rozhodně nejsou vhodné pro slabší povahy. Odvážlivci se na ně mohou podívat v galerii.

Šestinásobnou Playmate operovali už před bezmála dvěma roky. Tehdy šlo o ještě drsnější zákrok, Wicky přišla o své bujné přírodní poprsí. Selhávala jí imunita a podstupovala i chemoterapie. Poškozenou tkáň jí ale nahradili silikonem, takže diváci ani divačky o zážitek nepřišli.

Související články

Další články