Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dva muži, dvě zklamání aneb Lásky Pavly Tomicové: První utekl za jiným chlapem, druhý za mladší kolegyní

Herečka Pavla Tomicová přijela do Varů.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
Zpověď

Už je asi všem známo, že herečka Pavla Tomicová a Ondřej Malý se po 19 letech rozešli. Nedávno vyšlo najevo, že má Ondřej milenku, kterou je herecká kolegyně Tomicové. Dokonce s ní čeká i dítě. Nicméně Pavla je silná žena i přes to, že jí, jak uvádí Blesk, její první manžel utekl za jiným mužem. I tak spolu žili 10 let.

Pavla Tomicová zhubla a vypadá úžasně, nicméně příčina drastického hubnutí je spojená s nepříjemnou událostí. Po 19 letech ji opustil manžel Ondřej Malý, který má románek s její hereckou kolegyní Kristýnou Kociánovou, jak uvedl server Aha!. Dokonce s ní čeká i miminko. "Dostala životní ťafku... Řadu měsíců nyní zažívala šílený stres, depky, nemohla jíst nebo pít," tvrdil náš zdroj.

Její první manžel byl homosexuál

Herečka si za svůj život s muži zažila už dost. Její první manžel jí utekl za jiným mužem. S faktem, že je homosexuál, se vyrovnávala hodně těžko. "Dozvěděla jsem se, že jsem žila s fajn kamarádkou. Manžel byl homosexuál, sám se s tímto faktem těžko srovnával, a mým problémem zase bylo, že jsem vyrůstala v příliš nádherném rodinném prostředí, a tudíž jsem si neuměla představit, že bych svému synovi nepřipravila totéž. A tak naše nešťastné manželství trvalo deset let," přiznala Pavla tehdy pro Blesk.cz.

Na otázku, jak prožívala tento rozvod, odpověděla takto: "Nejvíc jsem se trápila tím, že jsem žila tak dlouho v nepravdě, ale můj bývalý muž mi tehdy řekl, že mě měl tolik rád jako člověka, že ho to zmátlo, prý si myslel, že to půjde. Pak ještě dodal a bláhově si přitom myslel, jakou mi neudělá radost – 'Víš, homosexuálové si vždycky vybírají ty nejlepší baby, protože nejsou zaslepení láskou,'" svěřila se.

Asiat Raul

Hereččin bývalý manžel, se kterým má syna Adam, se poté rozhodl odjet do Ameriky, aby se srovnal sám se sebou. Podle všeho teď žije s Asiatem Raulem a Pavla je za něho moc šťastná. Když se poznala se svým druhým manželem Ondřejem Malým, tak jí na to řekl: "Tvé velké srdce nás všechny jednou zničí," tuto větu jí pověděl ještě jako její muž. Těžko říct, jak to předtím myslel, nyní už spolu nejsou a pro Pavlu je to opět velká rána.

Jak se Ondřejem poznali

Jak se s Ondřejem vlastně tenkrát poznali? "Na prknech Klicperova divadla v Hradci Králové ve hře Její pastorkyňa. Může za to režisér Vladimír Morávek, který si Ondru vytáhl z Ostravy a mě z hradeckého Draku. Brzy jsme zjistili, že jsme stejná krevní skupina,“ připustila herečka pro Blesk. Na Ondrovi ji prý zaujalo jeho chlapáctví, následně po dobrém přátelství přišla láska, z které vzešla jejich dcera Anežka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy