Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dva mrtví u Hodonína KVŮLI STUDNI: Nejprve zabil místostarostu, pak sám sebe

střelba
V obci Dražůvky nedaleko od Hodonína v pátek řádil střelec. Kulka z pistole způsobila smrt místního místostarosty, útočník následně zastřelil i sám sebe. Muž prý začal střílet kvůli sousedskému sporu o studnu.

Policie před 13. hodinou informovala o tom, že útočník zastřelil jednoho člověka a pak se zabarikádoval v domě. Do toho následně vtrhla zásahovka a střelce našla mrtvého, s největší pravděpodobností tak spáchal sebevraždu.

Podle svědků byla střelba vyvrcholením sousedského sporu o studnu, z níž agresor neoprávněně čerpal vodu. Tento spor šel vyřešit místostarosta obce Dražůvky, za dobrý úmysl však zaplatil životem, útočník ho zastřelil.

Před jedenáctou hodinou policie uvedla v platnost zákaz vycházení lidem v okolí, nyní už se však mohou volně pohybovat. Útočník spáchal sebevraždu, zřejmě ho dostalo jeho vlastní svědomí. Podle sousedů to byl vždy problémový člověk.

Mohlo by vás zajímat

Další články