Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mladíci (19) a (21) zavraždili těhotnou Mariu, aby zjistili, jaké to je: Jeden jí držel nohy a druhý bodal

Zdroj: youtube.com
brutální vražda
Jednadvacetiletý Niko Göttlich a devatenáctiletý Nicolas Knoop letos v polovině března zavraždili teprve osmnáctiletou dívku. Otřesný čin se stal na ostrově Usedom v Baltském moři. Případ je o to horší, že dívka byla těhotná. Oba dva muži ženě zasadili 35 bodných ran. V pátek u zemského soudu ve Stralsundu padly nejvyšší tresty.

Osmnáctiletá těhotná dívka zemřela zcela zbytečně. Oba dva mladíci vypověděli, že dívku zabili jenom proto, že chtěli vědět, jaké to je, někoho zabít a chtěli vidět, jak někdo umírá. Jednadvacetiletý Niko Göttlich a devatenáctiletý Nicolas Knoop vraždu plánovali a cíleně si vybrali svoji oběť.

Maria žila sama a muži se k ní do bytu vloupali pod záminkou zapomenuté nabíječky. Oba mladíci dívku zavraždili loni v polovině března. Zasadili jí 35 bodných ran a poté nůž i dívčin mobil hodili do Baltského moře. Vražedná zbraň nebyla do dnešního dne objevena.

Hlavním pachatelem byl Nicolas Knoop, jeho kamarád Niko Göttlich mu s obětí pouze pomáhal, držel jí nohy. Podle znalců je Knoop psychicky narušená osoba, která je společnosti nebezpečná. Knoop stráví ve vězení 12 let a poté bude přemístěn na uzavřené psychiatrické oddělení.

"Göttlich byl svědkem Mariiny agónie. Aktivně se podílel na tom, aby pomohl dívku zvládnout a zlomil její odpor,“ sdělila soudkyně Birgit Langeová-Klepschová. „Ani jeden nepočítal s tím, že se bude dívka bránit. Než zemřela, velmi trpěla," dodala soudkyně. Jednadvacetiletý Niko Göttlich dostal trest doživotí.

Související články

Další články