Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dva mimoňové z chaty: Stay Wild!, vzkazuje Doležalová všem, co nepatří na festival ve Varech

Marie Doležalová poslala vzkaz všem, co nepatří na festival ve Varech
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, se souhlasem M. Doležalové, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Pařba mimo Vary

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Celebrity se prošly po červeném koberci a nyní si naplno užívají pozornosti fanoušků, médií a bujarých večírků. Ne všichni se však největší akce roku účastní. Mezi takovými je například herečka Marie Doležalová (35), která na sociálních sítích prozradila, proč s partnerem Markem Zelinkou nepaří ve Varech.

"Jako již tradičně zdravíme do Varů z chaty, tak nějak každým rokem na míle vzdálenější. Co bysme tam asi tak dělali a v kterým vesmíru jsme my dva asi jeli do Varů? Když před sedmi rokama řekli dramaturgové StarDance, že jedinej dostatečně divnej pro tuhle bláznivku je tenhle šílenec s knírem, vesmír se zasmál a bylo to jasný, že dva mimoňové založej celej Mimoňov. Dneska jsme grilovali žebra, a až se budou vyhlašovat hlavní ceny, budeme myslím zpívat s partou Montgomery?" napsala k černobílé fotce na Instagramu herečka Marie Doležalová, známá ze seriálu Comeback a poslala vzkaz všem ostatním, co nejedou na festival: "Stay Wild."

A na závěr dodala: "A co vy? Taky NEPATŘÍTE NA FILMOVEJ FESTIVAL?" Pod jejím statusem ihned vyplula řada reakcí. "My máme na chalupě muzikantskou pouť, oholila jsem si nohy!" vzkázala jedna z jejích sledujících. "Podle týhle fotky patříte na Woodstock!" připsala další.

Maminka na plný úvazek

Známá zrzka je maminkou dvou dětí, které přivedla na svět se svým partnerem, tanečníkem Markem Zelinkou. Rodina je pro Marii aktuálně naprostou prioritou.

"Když jsem měla nějakou roli, šla jsem do ní naplno. Stejně to mám i s mateřstvím. Herecký svět mi najednou připadá nepřirozený. Sama nevím, co bude dál. S mírným údivem sleduji, jak to můžou mít jiní. Třeba mé kolegyně, které mají malé děti a ve své kariéře pokračují. Pro mě je mateřství tak hluboký zážitek, že nejsem schopna jím jen projít a dělat, jako by se nic nestalo. Ale nemyslím to zle, každý to vnímá jinak. Slíbila jsem si, že nebudu pracovat, dokud skutečně nebudu chtít. Že nechci pracovat pro peníze," svěřila se Doležalová před časem pro iDnes.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy