Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dva měsíce po porodu Ewa Farna jenom září: Jako mamince jí to nebývale sluší

+ Dalších 36 fotografií
Krásná zpěvačka
Ewa Farna (25) je už dva měsíce hrdou maminkou a nikdy nevypadala lépe. Zpěvačce se po porodu podařilo rychle shodit přebytečná kila, a to nejenom ta, která nabrala během těhotenství. Není tak divu, že se cítí skvěle a odráží se to i na její vizáži.

Ewa Farna (25) si s manželem Martinem Chobotem (30) žije svůj největší sen. Před dvěma měsíci porodila prvního syna Artura a stala se maminkou. V rodinném sídle za Prahou si tak užívají pohádkové chvilky.

Zpěvačce se zároveň podařilo nemožné a hned po šestinedělí shodila všechna poporodní kila. Nelze si nevšimnout, že se zbavila i dalších přebytečných špíčků a vypadá naprosto fantasticky. Ewa od puberty bojovala s nadváhou, a přestože si z toho nikdy nic nedělala, určitě se teď cítí mnohem lépe.

Kromě výchovy syna má Farna pořádně nabitý i pracovní diář, během léta totiž vystupuje na festivalech a zanedlouho naskočí zpátky do kolotoče koncertů. Ještě před porodem totiž zahájila velkolepé turné, které bude pokračovat koncem léta.

Už se těšíme na další nové fotky, protože Ewě to vážně nikdy neslušelo víc!

Mohlo by vás zajímat

Další články