Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dva kohouti na Agátině smetišti: Soukup si to spletl se staredown, Dopita hájil svou ženu

Předávání dcerky se opět neslo ve vyhrocené atmosféře. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup proti sobě stáli a dohadovali se, Soukup se nakonec loučil prostředníčkem
Zdroj: koláž eXtra.cz/foto eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 22 fotografií
souboj

Bývalí partneři Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si stále nemohou přijít na jméno - tak to alespoň vyplývá z toho, jak probíhalo předávání roční dcery Rozárky, kterou mají ve střídavé péči. Soukup se stihl pohádat nejen s Agátou, ale i s jejím současným manželem Miroslavem Dopitou, kterému následně ukázal i prostředníček. Redakce eXtra.cz byla u toho.

Střídavá péče o dítě dozajista není příjemnou záležitostí, avšak někteří bývalí partneři ji zvládají o něco lépe než ti druzí. To však stále není příklad podnikatele Jaromíra Soukupa a někdejší modelky Agáty Hanychové, kteří společně přivedli na svět Rozárku. Ti si po rozchodu stále nemohou přijít na jméno, a zdá se dokonce, že napjatá atmosféra mezi dvojicí stále stoupá.


Vyhrocené předávání dcery

A právě dnes přišel den, kdy si dceru do péče přebírala maminka. Předání standardně proběhlo právě u domu Agáty, kde se celá rodinka začala postupně sjíždět, jak zachytil fotograf eXtra.cz.

Nejdříve k domu dorazil Agátin náctiletý syn Kryšpín, kterého krátce poté vyzvedl tatínek Miroslav Dopita a zjevně ho vezl na trénink rybolovu.

A pak konečně dorazil i Soukup. Předání dcerky se ani tentokrát neneslo v poklidném duchu. Mezi bývalými partnery opět proběhlo menší dohadování. Agáta s Jaromírem proti sobě stáli a ukazovali výhružně prstem jeden na druhého. Tentokrát však hádka nevygradovala tak, jak už se v minulosti stalo. Soukup si nejspíše šetřil síly na následnou hádku s Agátiným současným partnerem Dopitou.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou o hejtrech


Soukup věnoval Dopitovi prostředníček

Po předání dcerky a zřejmě i formálních papírů se Soukup vydal na odjezd - velmi rychle si ho však rozmyslel. Ani nestihl odjet od domu, rychle zabrzdil, zastavil a dokonce vystoupil z auta a zamířil k plotu baráku.

Právě přes plot se následně Soukup pohádal s Dopitou, který se mezitím již opět stihl vrátit domů. Jako dva kohouti na smetišti - zde situace vygradovala už o něco více. Jejich hádka už slovy rozhodně neskončila - Soukup totiž na závěr Dopitovi věnoval své oblíbené gesto - zdvižený prostředníček, jak se můžete podívat i v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy