Čas od času se ve Výměně manželek odehrají takové šílenosti, že se o nich mluví ještě několik dalších měsíců. Přesně to se stalo ve středu, kdy se na televizních obrazovkách objevila paní Věra z Milovic.

Do redakce eXtra.cz přišly fotky, které ukazovaly Věru naprosto bez zábran. Navíc u nich byly přiloženy i inzeráty, v nichž nabízí sexuální služby za pakatel. Nebylo pochyb, že jde skutečně o ženu z Výměny manželek. Pak byla oslovena a k prostituci i k tomu, že snímky jsou její, se sama přiznala.

Těžko odhadovat, jak moc paní Věru tento způsob obživy časově zaneprazdňuje. Podle jejího profilu na erotické seznamce působí v Milovicích a přilehlém okolí. Navíc si klient může říct o takřka všechno, na co si vzpomene.

Paní Věra ze středeční Výměny manželek v mnohém připomíná ženu, jež se tam objevila před třemi lety. Nikdo jí pak neřekl jinak než špindíra Věra. Nečistila si totiž zuby, tvrdila, že z kartáčku ji bolí dásně. Rovněž na kameře nebyla ani jednou spatřena, že se jde osprchovat. A podobně jako Věra z Milovic měla zanedbanou domácnost.

Jenomže špindíra Věra šla do sebe, s hygienou už jsou kamarádky a o děti se vzorně stará. Na rozdíl od paní Věry z Milovic se rovněž nikdy neuchýlila k vydělávání peněz nejstarším řemeslem.

Pro paní Věru z Milovic by mohla být špindíra Věra inspirací, jak si dát život do kupy a získat zpět aspoň trochu důstojnosti.