Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Dva důchodci v lázních! Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka škádlí fanoušky z Dublinu

Kateřina Kristelová ve vrcholné formě. A Tomáš se taky drží.
+ Dalších 36 fotografií
Máme tu další pokračování z výletu do irského Dublinu. Tomáš Řepka (44) a jeho partnerka Kateřina Kristelová (38) zdraví všechny své fanoušky. A zdraví také škarohlídy, kteří jim lásku nepřejí.

Nevypadá to, že by si Kateřina Kristelová (38) něco dělala z toho, že policie vyšetřuje erotické inzeráty, které byly namířené proti Řepkově bývalé manželce Vlaďce Erbové.

A také " Tomáš Řepka":https://www.extra.cz/…/tomas-repka (44) vypadá dost v klídku. Drsná kauza přitom míří před soud a odborníci se shodují, že čeští Beckhamovi budou za inzeráty krutě pykat. Tentokrát prý rozhodně nevyváznou a chystá se přísný trest.

Kačka a Tomáš si ale zatím užívají jeden druhého a jak by řekl youtuber MikeJePan: POHODA, VOLE!

Kateřina, která takhle na první pohled vypadá dost v topové formě, k fotce na svůj instáč napsala, že brzy z celého irského tripu uvidíme více…

„Vypadáme jak dva důchodci v lázních. A přesně tak si umíme každej den užít,“ píše rozjařeně. A obávaný Rebel ji u toho drží láskyplně za ruku. Starosti jsou někde tam daleko a oba ví, že kliky se počítají i od hejtrů.

Mohlo by vás zajímat

Další články