Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

DVA DRSNÉ PODRAZY za 2 dny! Plekancův kamarád popsal chování Lucie Vondráčkové

Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Pokud by následující svědectví byla byť jen částečně pravdivá, z Lucie Vondráčkové (38) by to udělalo nelítostnou saň, která se v rozvodové bitvě neštítí vůbec ničeho! Redakce eXtra.cz získala informace z extrémně důvěryhodného zdroje z okolí Tomáše Plekance (35). Ten tvrdí, že všechno má být úplně jinak, než se dabérka a „zpěvačka z Babovřesk“ má snažit nakukat svým důvěřivým ovečkám! „Od začátku sprostě manipuluje s veřejným míněním. Za vším je kalkul,“ tvrdí.

Je to chudinka, kterou opustil nevěrný manžel, nebo bezpáteřní manipulátorka, která se neštítí vůbec ničeho Do redakce chodí hodně zajímavé informace ohledně Lucie Vondráčkové (38) a jejího rozvodu s hokejovým bohem Tomášem Plekancem. A zvlášť ty nové jsou pěkně drsné.

Všem kecá?

„Lucinka všem pěkně kecá. Na rozvodu se dohodli pár dní před tím pondělím 6. srpna, kdy jejich rozvod praskl. A bylo to dost v klidu, přestože samozřejmě Matěj Hádek tam hrál svou roli, jak jste psali Dohodli se, že žádost o rozvod se podá v Česku, Tomáš Lucii řekl, ať navrhne nějakou částku jako výživné a co si řekla, to bez mrknutí odsouhlasil. Dohodu uzavřeli i písemně. V pondělí pak měla vydat společné prohlášení, které mu posílala i ke kontrole. To se u ní nakonec sice objevilo, ale pak zmizelo, tak se naštval a vydal svoje,“ říká dobře informovaný týpek.

„Pak Tomáš podal na český soud přesně podle domluvy žádost o rozvod včetně té písemné dohody o výživném na oba kluky a vyrazil do Kanady zařizovat manželce s dětmi nový dům,“ tvrdí zdroj a nemáme důvod mu nevěřit, protože patří do úzkého kruhu hokejistových přátel.

Tomáš to považuje za zradu

„A jestli Lucka tvrdí, že žádost o rozvod v Kanadě podala až den po tom jeho prohlášení, tak nevím, proč na rozvodových papírech u kanadského notáře, kam to zaletěla podat na otočku a na tajňačku, je datum, které je úplně jiné, než ona tvrdí,“ šokoval nás chlápek, který má mít informace z první ruky.

„Takové papíry docela trvá připravit, neudělají se samy za hodinu, většinou se to mezi právníkem a klientem dohaduje a dolaďuje několik dní. Takže tvářit se, jako by skočila do letadla až po přečtení Facebooku manžela, kde se měla dozvědět, že se s ní chce rozvést, je trošku směšné. Motivace je podle mě jasná: peníze. Tomášovi se nedivím, že to vnímá jako zradu. Připadá mu, že se s ním domlouvala jen naoko, ale už měla plán, jak ho co nejvíc oškubat. A on přitom rozhodně neměl úmysl nechat svou rodinu bez prostředků,“ tvrdí dál informátor a my nestačíme zírat.

Jak jsme již uvedli, žádost o rozvod v Kanadě je logická z toho důvodu, že v Česku má dvojice uzavřenou předmanželskou smlouvu, na kterou prý v Kanadě vůbec nepohlíží. A zatímco u nás by tedy Lucie získala jen tučné výživné, v Kanadě se patrně bude bojovat o polovinu celého majetku v hodnotě až 400 milionů korun

Vondráčková už nechce mluvit

Samozřejmě všechno může být úplně jinak, než to na první pohled vypadá, a někdo se třeba snaží z Lucie udělat potvoru, i když má ve skutečnosti svatozář. Některé její kroky sice naznačují opak, ale to už si zpěvačka musí srovnat se svým svědomím.

Samotné vyjádření zpěvačky se nám nepodařilo získat. Když jsme se jí ve středu ptali, co říká na to, že u ní na profilu mělo viset původní oznámení o rozchodu dřív než u Plekance, odpověděla nám stručně, že nic a autora si v komunikaci zablokovala. Její názor, že si nepřeje být dál kontaktována, proto budeme plně respektovat.

Související články

Další články