Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dva chlapci se šli koupat (16) do Sázavy: Policie pátrání ukončila, pokračovat budou v pátek

Dva chlapci se šli koupat (16) do Sázavy: Policie pátrání ukončila, pokračovat budou v pátek
Zdroj: Profimedia
pátrání
Od čtvrteční půlnoci policie pátrá po dvou chlapcích ve věku 16 let, kteří vyrazili k řece Sázavě u Českého Šternberka s úmyslem se koupat. Policisté při akci používají i vrtulník nebo lodě, ale zatím hledají bez výsledku. Upozornil na to web TN.cz

Policisté u Českého Šternberka pořád nenašli ani jednoho z šestnáctiletých chlapců, kteří se šli koupat do řeky Sázavy. Hledají je od půlnoci. Ve čtvrtek dopoledne se k pátrací akci přidali také příslušníci poříčního oddělení Slapy a Labe, kteří prohledávají každý centimetr řeky. Po chlapcích pátral i vrtulník vybavený termovizí.

"Středočeští policisté od půlnoci pátrají po dvou šestnáctiletých chlapcich, kteří se podle posledních informaci měli jít koupat do Sázavy u Českého Šternberka. Zatím bezvýsledně," uvedla policejní mluvčí Petra Potočná. Při pátrání pomáhají i hasiči Středočeského kraje.

Odešli odpoledne, nahlášení byli po půlnoci

Chlapci beze stopy zmizeli poblíž kempu Masarykův tábor YMCA v Soběšíně. "Dle výpovědi kamaráda odešli chlapci včera v 16 hod, pohřešování však oznámil až krátce po půlnoci," vylíčila policie na Twitteru.

Policie je dala do databáze

Protože se chlapce se stále nepodařilo najít, policie je proto ve čtvrtek odpoledne zařadila do databáze. Podrobný popis u Leoše Vrubla a Samuela Stanislava Moulise stále chybí. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak ztracení chlapci vypadají.

Související články

Další články