Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Dva Čechy rozdrtil karavan: Zabila je větrná bouře v řeckém ráji

Řeckým poloostrovem Chalkidiki se během středečního večera prohnaly silné bouřky, které si vyžádaly několik lidských životů. Podle prvních informací je hlášeno již šest obětí, mezi mrtvými jsou také dva Češi. Vítr převrátil jejich karavan.

Kvůli nepřívětivému počasí se rázem dovolená proměnila v peklo. Ve středu večer zasáhl řecký poloostrov Chalkidiki silný déšť doprovázený vichřicí a prudkým krupobitím. Bouře si vyžádala už několik obětí. Podle portálu Daily Mirror jsou mezi oběťmi i dva čeští turisté. Dvojice starších Čechů zemřela po převrácení jejich obytného vozu.

Děsivé počasí a nárazový vítr mají na svědomí další životy. Devětatřicetiletý muž s dvouletým chlapcem tam také přišli o život, protože se na jejich auto zřítil strom. Mezi mrtvými je i Rumunka a osmiletý chlapec, ti zemřeli poté, co se na ně zřítila střecha restaurace.

Na ostrově je nyní kalamitní stav. Bouře má na svědomí stovky zraněných a záchranáři předpokládají, že ještě další přibudou, protože je i několik pohřešovaných.

Související články

Další články