Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dva a dost! Leoš Mareš musel třetí květnový koncert zrušit kvůli jedinému člověku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
koncert
Po úspěšných třech koncertech v O2 aréně, kolem kterých bylo dost rušno, se Leoš Mareš (43) rozhodl znovu uspořádat pro své fanoušky tři koncerty, které měly být ještě více megalomanské než ty letošní. Slavný moderátor ale dnes ve své ranní show na Evropě 2 prozradil, že plánovaný třetí koncert musel po hodinách jednání se svým týmem zrušit.

Původně se měly v květnu 2020 odehrát tři koncerty, jako tomu bylo letos. Největší česká hala je ale tak frekventovaná, že se Marešovi stěží povedlo vtěsnat své tři koncerty mezi vystoupení Céline Dion a Erica Claptona

Mareš (43) prozradil, že koncerty měly být v pondělí, úterý a ve středu, jenže ten středeční se musel náhle zrušit kvůli koncertu Erica Claptona, který navazuje ve čtvrtek. Marešova show by se totiž zkrátka nedala vyklidit v čase, který se musí striktně dodržet. Podle požadavků produkce O2 arény by se musel třetí koncert, jenž by končil ve středu večer, vyklidit do čtvrteční 4. hodiny ranní, což není možné.

Leoš Mareš, který se o této podmínce dozvěděl tak prý okamžitě začal jednat s týmem, který se na přípravě koncertu podílí, a začali spolu vymýšlet možnosti, díky kterým by se mohl třetí koncert přece jen uskutečnit. Bohužel není v lidských silách, aby se O2 aréna po tak obrovském koncertu stačila vyklidit za pár hodin. Moderátor se s tím musel smířit a už teď je jasné, že tři čárky, které se staly logem pro merch letošním koncertům, v příštím roce nenajdeme.

I tak se ale mají fanoušci na co těšit. Koncerty s názvem 360 mají být ještě monstróznější než ty v loňském roce. Předprodej vstupenek startuje už ve středu 13 .listopadu v 8 hodin ráno.

Související články

Další články