Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Důvod návratu Brada k Jennifer: Tohle mu Angelina dlouhých 12 let NEDÁVALA!

Brad s Angelinou prý trpěl!
+ Dalších 29 fotografií
Zatímco Angelina Jolie (43) brečí v koutě, Brad Pitt (54) se znovu schází s Jennifer Aniston (49). Prý je mu oporou při rozvodové bitvě, kterou svádí s nemocnou Angelinou. Hlavním důvodem velkého návratu k hvězdě Přátel má být úplně něco jiného. Něco, co Bradovi celých 12 let chybělo!

Ačkoliv byla Angelina Jolie v minulosti považovaná za sexsymbol, v posteli je prý chladná jako psí čumák. Své o tom ví Brad Pitt, který s ní dvanáct let žil a teď se s ní rozvádí.

Když unikly informace o tom, že se Pitt znovu začal scházet s exmanželkou Jennifer Aniston, od které tehdy odešel právě za Angelinou, nikoho to příliš nepřekvapilo. Hlavním důvodem, proč si dali druhou šanci, má být sex!

Ten s Jolie, přestože spolu mají tři biologické děti, prý totiž nestál za nic, zato s Aniston býval Pitt údajně pokaždé na vrcholu blaha. To ho mělo přinutit k tomu, aby s prosíkem před Jennifer poklekl a doufal, že ho vezme na milost.

A povedlo se! Pro Brada s Jennifer jsou poslední týdny prý nejšťastnějším životním obdobím. „Je to mezi nimi jako za starých časů. Vynahrazují si všechny ztracené společné chvíle a svou druhou šanci si vážně užívají,“ řekl zdroj australského časopisu OK!

V případě, že jsou zvěsti pravdivé, mohla by se Aniston dočkat i vytouženého miminka. Přestože zanedlouho oslaví padesátku, šance, byť mizivá, stále existuje!

Mohlo by vás zajímat

Další články