Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Důvěrný nepřítel: Napínavý thriller Karla Janáka zhlédnete se zatajeným dechem

Skvělý režisér Karel Janák natočil Snowboarďáky, Rafťáky, Ro(c)k podvraťáků, nebo 10 pravidel, jak sbalit holku. Všechno to byly komedie. A asi ho přestaly bavit, protože jeho novinka Důvěrný nepřítel bude podle všeho thriller, který vás dostane!

Programátor Andrej (Vojta Dyk (32) pracuje u nadnárodní firmy, která se zabývá vývojem tzv. inteligentního domu, jenž má znamenat revoluci v bydlení. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má obyvatelům zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečí.

Andrej se spolu se svojí manželkou, sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), nastěhuje do funkčního luxusního domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. To, co se ze začátku jevilo jako pohádka, se však pomalu ale jistě mění v noční můru.

Brzy oběma dochází, že to zřejmě nebyl dobrý nápad a že tohle místo není domovem, ale spíše noční můrou, která se promění ve skutečně nebezpečné místo. Tento snímek je opravdu něco, co vás pohltí!

Související články

Další články