Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Důvěrné video: Eva Feuereislová ukázala byt a pohrála si s kačenkou před kamerou eXtra.cz

+ Dalších 22 fotografií
Královna plastických zákroků a nejuječenější dívka v Česku Eva Feuereislová (28) se za poslední roky značně proměnila. Mnozí ji označují za zlatokopku, s čímž si účastnice reality show VyVolení moc neláme hlavu. Redaktory eXtra.cz pozvala k sobě domů, aby ukázala, jak žije. Eva na kameru eXtra.cz ukázala nejen svůj skromný byteček, ale i skutečně nevídané věci - třeba to, že se vykoupala a pohrála si s kačenkou...

Blondýnka, která rozděluje lidi na dva tábory, kdy jedni ji nemusí, druzí nad její proměnou žasnou, žije takřka v centru Prahy na Smíchově. „Bydlím v novostavbě a platím tu přes dvacet tisíc korun,“ svěřila na kameru Eva, kolik stojí její 2+KK.

Poodhalila své soukromí a přiznala, že se neřadí k ženám, které by si tykaly s plotnou. „Spíš vaří přítel,“ vysvětlila výrazná účastnice poslední řady reality show VyVolení, která ráda chodí na obědy a večeře do restaurací.

Čím se ale Eva živí a dokáže si vydělat na nájem? „Fotím a teď mám novou práci, o které zatím nechci mluvit,“ tajila své zaměstnání. A jak její byt vypadá a co všechno prozradila. Na to se podívejte v exkluzivním a značně bizarním videu. Mnozí jistě zůstanou v šoku, když spatří Evu v plavkách ve vaně, kde si hraje se svou kačenkou.

Připravujeme pro vás pokračování! Na kameru totiž Eva odhalila své tělesné partie a ukázala, co všechno si nechala vylepšit na estetických klinikách. Sledujte portál eXtra.cz!

Související články

Další články