Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dustin Diamond je po smrti: Bývalý dětský herec ve 44 letech prohrál boj s rakovinou

Dustin Diamond je po smrti: Bývalý dětský herec ve 44 letech prohrál boj s rakovinou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
smutná zpráva
Ve věku pouhých 44 let zemřel bývalý dětský herec, komediální hvězda a stand-up komik Dustin Diamond. Smutnou zprávu oznámil prostřednictvím deníku The Sun jeho dlouholetý kamarád Dan Block. Diamond bojoval s rakovinou plic ve čtvrtém stádiu, jeho odchod byl přesto nečekaný, lékaři totiž tvrdili, že mu zbývá ještě několik měsíců.

Dustin Diamond, nejlépe známý z amerického seriálu Saved by the Bell a z komedií Ranaři, Velký tlustý lhář, Velké dítě Dickie Roberts či Prci, prci, prcičky: Kniha lásky, je po smrti. Světu to v pondělí prostřednictvím deníku The Sun oznámil jeho dlouholetý kamarád Dan Block.

Když se Block dozvěděl, jak na tom jeho přítel, v Americe velmi populární stand-up komik, je, nasedl na letadlo a letěl za ním do nemocnice. „Myslel jsem si, že má ještě alespoň 5 měsíců,“ řekl s tím, že Dustinův skon lékaři nečekali.

Když přiletěl, Diamond na tom už nebyl vůbec dobře. „Ležel na lůžku a nemohl ani mluvit. Měl problémy s dýcháním,“ dodal. Manažer Dustina Diamonda pak v prohlášení uvedl, že herec před smrtí netrpěl a na věčnost neodcházel v bolestech, za což jsou jeho přátelé a kolegové vděční.

Rakovina plic

O tom, že trpí rakovinou plic v posledním stádiu, se Dustin Diamond dozvěděl v prosinci. Věděl, že boj s nemocí už nemůže vyhrát a fanouškům upřímně řekl, že při troše štěstí ho čekají už nanejvýš jen 2 roky života. Měl dvě poslední přání, potkat kytaristu kapely Tool a navštívit Disney World na Floridě. Ani jedno z nich si však nestihl splnit.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy