Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dusno v Prostřenu! Zákeřná Adriana chce všem dát 1 bod, soupeři zůstanou jako opaření

+ Další fotografie

Tento týden to v reality show Prostřeno! na Primě bude pořádně vřít. Jednat se samozřejmě bude o starou známou klasiku - taktizování. Zvláště pak středeční díl nás čeká pořádně vypečený. Adriana se přizná, že kvůli sázce byla rozhodnutá všem dávat jen jeden bod. Ostatní to odsoudí a Adrianě už ani nepomůže, když řekne, že to nakonec tak dělat nebude.

V pondělí bude v pořadu Prostřeno! vařit jeden ze dvou mužů týdne, Ivan. Příliš se mu nepovede hlavní chod. Nemá dobře naservírováno, když se jedna ze soutěžících ozve, že má studené knedlíky, nabídne ohřátí talíře v mikrovlnce. Kdo to kdy viděl? A kdo si jídlo přihřát nechá. Navíc maso není dochucené, zkrátka katastrofa. Navíc syrový knedlík mikrovlnka nezachrání.

Úkolem týdne je příprava muffinů. A nemáte li doma formičky, sledujte právě pondělní díl, zjistíte, že muffiny se dají udělat i bez nich. Dámy udělají obrovský nepořádek, protože zkrátka jde o drobivou záležitost. Ivana to trochu nadzvihne ze židle. A začne uklízet.

V úterý vaří Marek, ovšem hosty začne zajímat víc, než jídlo, kdy měl hostitel první sex. A kdo ho přihlásil. Zkrátka zvědavost… Ostatní tvrdí, že Marek není zkušený, že nechtěl zklamat přítelkyni. Pravdou je, že v kuchyni pokazí, co může. Navíc menu mu sestavila přítelkyně. Je to dobrá taktika? Markovi nejde ani otevřít protlak. Rozvaří noky, Adriana tvrdí, že maso po burgundsku bude pojmenované po nějaké oblasti. Že ten název tedy neslyšela. Dojde i na sprostá slova, stres si zkrátka vybírá svou daň.

Ve středu vaří Adriana vepřový vývar z mletého masa. Kdo to kdy slyšel? A hlavně jedl? Je Adriana tak zdatná kuchařka, když má problém poznat petržel? Jak to celé dopadne? V tomto týdnu bude obecně hrát hlavní roli bujón a polévkové koření. A také intriky. Adriana se přizná, že kvůli sázce byla rozhodnutá všem dávat jen jeden bod. Ostatní to odsoudí a Adrianě už ani nepomůže, když řekne, že to nakonec tak dělat nebude. Kdo jí ještě uvěří?

Ve čtvrtek se na návštěvu k Haně Adriana dostaví s velkým zpožděním. Proč? Všichni jsou zvědaví, co se děje. Hana požádá o pomoc s přenosem jídla. A hosté komentují také Hanin nepořádek v kuchyni.

Hanka jako předkrm podává tučňáčky. Dají ovšem zabrat při přípravě. A Hana nadává. Jako špaček. Ne jako tučňák. Piplačka to je. A ohodnotí její snahu soutěžící, nebo jim takové jídlo bude připadat lehké… Hana si zapálí v kuchyni, ale tvrdí, že nic nestíhá, takže domácí bagetky nebudou. Neměla by místo kouření pracovat na meníčku?

V pátek vaří Eva. Ta chystá domácí knedlíky. Jenže se jí moc nepovedou, přilepí se k napařovači. A vypadá to, že nakonec bude houskový knedlík bez housek. I svíčková nebude chystaná klasickým postupem.

Maso nebude svíčková, ale zadní. I to bude hostům vadit, navíc bude podáváno syrové a tvrdé. Ostatní si budou stěžovat, protože čekali něco jiného. Eva tvrdí, že takto to doma jedí, jsou na to zvyklí. Hraje na notu, že svíčkových existuje tisíc druhů?


​Zdroj náhledového obrázku a videa: Prima FTV pro eXtra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy