Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dusno ve Svatbě na první pohled: Nezvládám lidi, co moc mluví, stěžuje si Natálka na Františka

+ Dalších 5 fotografií
Ve středu večer se mohou televizní diváci těšit na nový díl pořadu Svatba na první pohled. V minulém se mohli seznámit s Natálkou a Františkem, kteří po svatbě vyrazili na Zanzibar. Na pohádkovém ostrově se však nad novomanželi začínají tu a tam objevovat první mráčky. Nebo hned přímo mraky? Zároveň se v pořadu objeví nový pár!

Někdo v životě mluví moc a jiný zase málo. A přesně tato stará pravda se potvrzuje i u prvního novomanželského páru Svatby na první pohled. František je sdílný, mluví rád a podle Natálie často a zbytečně. "Je to takový vševěd," říká a v jejím hlase je patrná známka jízlivosti.

"Kdybych si mohl něco přát, tak aby byla Natálka alespoň trochu ukecaná tak jako já," netají se ani František tím, že si je vědom této jejich rozdílnosti. Tichost Natálie přičítá mimo jiné její zálibě v meditacích.

"Nezvládám lidi, kteří hodně mluví. Ale každý jsme nějaký," dodává Natália. "Snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci," uzavírá optimisticky konverzaci na toto téma. Třeba se tento počáteční nesoulad podaří prvnímu manželskému páru překonat. Uvidíme, jestli se František naučí někdy mlčet, anebo se naopak Natálka rozpovídá...

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy