Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dusno ve StarDance: Jakub Vágner obviněn, že donášel na Jana Ondera

Dusno ve StarDance: Jakub Vágner obviněn, že donášel na Jana Ondera
Zdroj: archiv ČT, StarDance - Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
show a ego
Hvězda loňského ročníku taneční soutěže StarDance X Jakub Vágner (38) se dostal do řečí kvůli tomu, že si měl údajně na počátku roku vynutit schůzku s generálním ředitelem České televize Petrem Dvořákem a stěžovat si na chování choreografa soutěže Jana Ondera (34). Jak oba aktéři případu, o kterém se šušká už od února, na zprávy reagují?

Stížnost

„Na začátku roku šel Vágner za ředitelem a stěžoval si na Jana Ondera Kromě toho u Dvořáka byli i další lidi a ti nasazovali i na šéfa projektu Jana Potměšila, který pak najednou musel odejít ,“ dozvěděli jsme se už tehdy z televize.

Jakub Vágner ale možnost, že šel plakat k řediteli, místo toho, aby si to vyříkal z očí do očí přímo s Onderem, vyvrátil.

Reakce Vágnera

„Ne, nemyslím si. Ne. Ani to není možný, byl jsem teď v Amazonii,“ řekl nám k tomu Jakub Vágner už v únoru, kdy jsme se ho na jeho údajnou schůzku s generálním ředitelem České televize ptali.

Onder, který ve StarDance třikrát tančil a čtyřikrát pak měl na bedrech kompletní choreografii projektu, ale dotazy na údajnou schůzku hvězdy desáté řady vůbec nebyl překvapený.

Obrana Ondera

„Nemá cenu snažit se tvrdit, že se stejná informace nedostala i ke mně. Nevím, co konkrétně mohlo Jakubovi vadit, možná víc věcí. Že bych ale byl například vulgární, jak jsem taky zaslechl, to si nemyslím,“ zareagoval pro eXtra.cz Jan Onder.

Je pravda, že na place byla jedna taneční partnerka, která nebyla už úplně profesionální, tak jsem ji musel trochu seřvat, ale pokud člověk řekne za půl roku jedno sprosté slovo, není přece najednou vulgární,“ diví se.

„S Jakubem jsme si asi nesedli. Jen mi to z nějakých důvodů napřímo neřekl. Zdá se, že celá stížnost se netýkala jen mě, ale i Honzy Potměšila. Asi jsme zkrátka vadili,“ vysvětluje svůj postoj tanečník.

Schůzka s ředitelem

„Když jsem se dozvěděl zprávy o tom, že se mnou měl být Jakub nespokojený, objednal jsem se k panu řediteli také. Ochotně mě přijal a vysvětlili jsme si, že se mnou nemá osobně jediný problém. Jen mi říkal, že tým pro další StarDance ještě není vybraný, že se uvidí. Nebyl jsem ale škemrat o práci, jen jsem chtěl, aby naše vztahy zůstaly seriózní. Podle mě jsem odvedl dobrou práci, nechal jsem tam kus života. Byly to stovky hodin práce, která se povedla a ocenili to i diváci. Sedm let jsem tam nechával duši,“ vyznává se.

„Ale protože jsem patřil k Honzovi Potměšilovi, který musel skončit, úplně nepočítám s tím, že mě Česká televize ještě požádá o další spolupráci,“ dodal smířeně Jan Onder s tím, že k Jakubu Vágnerovi už se dál nechce vyjadřovat. Celá záležitost je prý už dávno za ním.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy