Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dusno ve StarDance: Další zákazy a hlasy z přenosu vyhozené z okna

Netradiční moderátorská dvojice.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
televizní show

Poslední odvysílaný díl tanečního pořadu StarDance byl dost odlišný od předchozích televizních večerů s touto soutěží. Kromě škatulat s tanečníky a omezeného počtu účinkujících se řešila i hygienická opatření na místě. Ne všichni byli z posledních změn nadšeni.

Nová opatření ve StarDance zamotala hlavu nejen divákům, ale i účinkujícím. V posledním díle došlo na škatulata mezi tanečními páry a dva ze soutěžících - Simona Babčáková a Mirai Navrátil - se tentokrát nemohli účastnit. Kromě toho přistoupil štáb i ke zpřísnění některých pravidel.

Tentokrát žádná hospoda

"Vždy po StarDance se chodí do hospody. Je to tradice. Kvuli covidu jim ale teď zakázali, aby kamkoli chodili. Spíš důrazně nedoporučili. Zakázat nemůžou… ale důrazně doporučí. Takže tanečníci a VIP tanečníci seděli v zákulisí, místo toho, aby šli do Konviktu, jak pravidelně chodí… tam směli být jen účinkující. Nikdo z hlediště," sdělil eXtra.cz exkluzivní zdroj z natáčení, co se dělo na place po skončení pořadu.

"V respirátorech museli být všichni v hledišti, i když podle vládních nařízení nemusí… vedení ČT kladlo všem na srdce, aby se chovali zodpovědně," dokreslil opatření na místě.

Neplatné hlasy

Své k současné chaotické situaci ve StarDance řekl i jeden ze dvou účastníků, kteří tentokrát tančit nemohli - Mirai Navrátil. „Nebojte, žiju a jsem zdravý jako rybka. Jen paní z hygieny si vyložila metodický pokyn hlavní hygieničky trochu jako když interpretuje Ústavu náš pan prezident a její dohoda s produkcí České televize dopadla jako pakt Molotov–Ribbentrop. A tak nám trochu zamíchala kartami a v sobotu se neuvidíme,“ napsal před natáčením poněkud jízlivý příspěvek na sociální sítě Mirai.

„Bohužel protože jsme nebyli v přenosu, tak hlasy poslané během něj se nepočítají. Pravidla BBC, nedá se svítit, a tak budeme potřebovat podržet víc než kdy dřív, jestli nechceme, ať se vidíme v dalším kole naposledy. Teď už nám zase hlasy posílat můžete,“ dodal zpěvák, kterému podle jeho posledního vyjádření vyšel PCR test poněkolkáté negativní a může se tak do soutěže znovu zapojit. A kolegiálně požádal o hlasy i pro Simonu Babčákovou, která se ocitla ve stejně prekérní situaci.
Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články