Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dusno v zákulisí České Miss. Karel Gott řval: Ku**va, co se stalo!

Velmi naštvaný Karel Gott.
Zdroj: herminapress.cz

Chápeme, že Karel Gott (73) je profesionál a svá vystoupení chce mít dokonale zmáknutá. Je také veřejně známo, že se vzrůstajícím věkem už nezvládá vysoké tóny tak jako dřív a často zpívá na playback nebo poloviční playback.

Během sobotního přenosu na finále České Miss 2013 byl božský Karel součástí galavečera, kdy na pódiu vystřihl jeden ze svých songů. Bohužel se ale během zpívání stalo, že vypadl playback, čehož si diváci v sále samozřejmě všimli. Zvukaři, kteří byli v zákulisí, ale od Mistra schytali pořádnou nálož vzteku, kde padala velmi ostrá slova. "Karel se strašně rozčiloval a nadával kurva, co se stalo, což od několikanásobného Zlatého slavíka nikdo nečekal," přiznal v rádiu Leoš Mareš (36), který posluchačům do éteru ve své Ranní show prozradil informace ze zákulisí a dodal: "Karlovo chování je pro mě naprosto pochopitelné, tohle se prostě nesmí stávat. Na druhou stranu, zvukaři si také vytrpěli svoje, říkali mi, že nic horšího, než když jim zhasly monitory na vteřinu, ještě nezažili."

Je totiž možné, že v té době zrovna kolem elektrického napětí v Karlíně létala včelka Mája a svými křídly způsobila krátký výpadek proudu.

Související články

Další články