Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dusno v Survivoru: Snaží se Chili zničit Xénii vztah? Politovala jejího partnera Lukáše

Survivor 2022.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
survivor

V reality show Survivor na TV Nova se po nějaké době začaly ukazovat skutečné osobnosti všech soutěžících. Chili je pak v očích diváků dobrá hráčka, která ovšem i ráda baví kmen drby, jež mohou mít pro některé účinkující nepříjemné následky. Otevřeně promluvila o tom, že Xénia chová značné sympatie k Tomášovi, ač je v reálném životě zadaná, a kuchařka tak dokonce politovala i jejího přítele Lukáše. Partner Xénie se k celé situaci, důvěře, ale také odloučení od své přítelkyně vyjádřil přes sociální sítě. 

Soutěžící v reality show Survivor jsou naprosto odtržení od dění v reálném světě. Výjimku dostali pouze dvakrát, když se mohli na pár sekund spojit se svými blízkými díky výhře v boji o výhodu.

Xénia neudržela slzy

Poprvé si měli možnost přečíst od blízkých vzkazy, podruhé šlo dokonce o videovzkaz. Avšak i tahle forma odměny měla pravidla pro blízké soutěžících. Ti, kteří se hráčům ozvali přes dopisy, už nemohli ale nahrát videovzkaz.

O tomhle detailu nevěděla soutěžící Xénia, která se se slzami v očích moderátorovi Ondřeji Novotnému přiznala, že netuší, proč ve videu viděla bratra, otce, ale ne svého přítele. "Chápu, že se nechtěla na kameru ukázat mamka, ale přítel... nevím, co se stalo," svěřila se během jedné z her.

Chili a její drby

Soutěžící toho na ostrově příliš nemají, až na čas, který využívají na regeneraci, strategie nebo drby. V modrém kmeni Azua se v jedné z konverzací probírala právě Xénia, která podle kuchařky Chili chová výrazné sympatie k Tomáši Benkovi. Během povídání dokonce naznačila, že partner Xénie Lukáš to asi teď nemá při pohledu na svou lásku úplně jednoduché.

Slova Chili překvapila i Adama Raitera, který sleduje show po svém vyřazení z pohodlí domova. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz prozradil, že si kuchařka možná neuvědomuje, jak svými slovy může ranit nejen Xénii, ale také její blízké.

Partner Xénie zareagoval

Sám Lukáš se na svém Instagramu svěřil, že mu k Survivoru chodí spousta dotazů. "Chodí mi spousta nejen otázek, ale také lidé, kteří mě potkávají, hned se chtějí bavit na tohle téma. Ale je to všechno úplně v pohodě. Beru to jako součást našich životů. Stále rád odpovím na vaše otázky, nejen k Survivoru. Jste s námi od doby, kdy jsme se poprvé objevili v televizi, fandíte nám, často jste mi oporou, ač si možná neuvědomujete, že cítím potřebu se vám za to odvděčit a být tady jako reálný člověk s vámi," svěřil se Lukáš, který se s Xénií poznal během natáčení reality show Farma, a tak ví, jak v takových vodách již plavat.

O Xénii pak nemá vůbec strach, vidí v ní bojovnici a narušená prý není ani důvěra. "Strach vůbec nemám, znám Xenku, důvěřuji jí a ona věří i sobě. Je mega šikovná, nemám se o co bát. Ona si ty souboje vychutnává jako správná bojovnice," svěřil se Lukáš. Více uvidíte na TV Nova.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy